Georg Gross võitis kindlalt Mulgi ralli

Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Mulgi rallil tegi suurepärast võistluse Ford Focus WRC autol kihutav rallipaar Georg Gross – Raigo Mölder, kes võitsid kõik kümme kiiruskatset. Teie koha said
N-klassi võitnud Egon Kaur ja Erik Lepikson Subaru Imprezal (+1.53,3) ja kolmandad olid
Priit Saluri/Olaf Suuder Mitsubishi Lancer Evol (+2.06,5).

Teine päev:

Viimase kiiruskatse parim oli samuti Gross/Mölder, kes edestasid teiseks jäänud Uus/Ivaskit 10,9 sekundiga. Kolmandad olid Vierimaa/ Mc Niven (+11,6).

Üheksanda kiiruskatse võitis taaskord Gross/Mölder 9,9 sekundilise eduga Kaur/Lepiksoni ees. Kolmandad olid Vierimaa/ Mc Niven.

Kaheksandal kiiruskatsel jätkasid tavapäraselt võidukalt Gross/Mölder, kes edestasid Kaur/Lepiksoni 5,7 sekundiga. Kolmandad olid Marko Kasepõld/Rein Jõessar Mitsubishi Lancer Evol  (+7,4).

Seitsmenda kiiruskatse parimad olid taaskord Gross/Mölder 6,3 sekundilise eduga Kaur/Lepiksoni ees. Kolmandad olid Saluri/Suuder (+8,1).

Kuuenda kiiruskatse võitsid Gross/Mölder 10,5 sekundilise eduga soomlaste Erkki Koskelo/ Seppo Korprp ees. Kolmandad olid Saku Vierimaa/Duncan McNiven +13,1. Saluri/Suuder olid viiendad ja Kaur/Lepikson kuuendad vastavalt 13,4 ja 15,1 sekundilise kaotusega.

Viienda kiiruskatse parimad olid taaskord Gross/Mölder 10,8 sekundilise eduga Kaur/Lepiksoni ees. Kolmandad olid Pärs/Koskinen +12,3.

Neljanda kiiruskatse võitsid taaskord Gross/Mölder 11,5 sekundilise eduga Marko Kasepõld/Rein Jõessari (Mitsubishi Lancer Evo) ees.  Kolmandad olid Kaur/Lepikson 12,1 sekundilise kaotusega.

Teise päeva esimese kiiruskatse võitsid Gross/Mölder 9,6 sekundilise eduga Subaru Imprezal sõitvate Egon Kaur/ Erik Lepiksoni ees. Kolmandad olid Margus Murakas/Jaago Kuriks 10,1 sekundilise kaotusega võitjatele.

Mulgi ralli teisel päeval sõidetud esimese kiiruskatse järel juhib võistlust Ford Focus WRC autol kihutav rallipaar Georg Gross – Raigo Mölder. Teist kohta hoiavad Kert Uus ja Alo Ivask Mitsubishi Lancer Evol (+39,5) ja kolmandad on Egon Kaur ja Erik Lepikson Subaru Imprezal (+41,3).

Esimene päev:

Avapäeval võitis mõlemad kiiruskatsed Georg Gross, kelle edu on teist kohta hoidva, N-rühma liidri Kert Uusi ees juba 24,6 sekundit.

Kolmandalt kohalt alustab homme Egon Kaur, kelle kaotus Uusile on 7,1 sekundit.

Esikuuikusse mahuvad veel Priit Saluri, Saku Vierimaa ja Margus Murakas. Homme seisab võistlejatel ees veel kaheksa kiiruskatset.